Ścianka weselna. Pomysły na piękne aranżacje.

ścianka weselna

Coraz więcej par decyduje się na ślub w plenerze. Wcale nas to nie dziwi, przecież ślub na plaży, w romantycznym parku czy na leśnej polanie jest znacznie bardziej efektowny niż w surowym wnętrzu urzędu.

Głównym zaletom jest to, że tutaj na prawdę można poszaleć z dekoracjami. W tym artykule porozmawiamy o to, jak piękna może być ścianka weselna, przy której Para Młoda złoże sobie przysięgę.

Ścianka lub girlandy z żywych kwiatów

Ten pomysł jest dość klasyczny, ale wygląda taka ścianka weselna zawsze oszałamiająco. To na pewno jest opcja na szaleństwo finansowe i tańszą alternatywą może być ściana wyłącznie z zielonej roślinności. Innym pomysłem na kwiatowe tło mogą być kwiaty zwisające na sznurkach. One nadają uroczystości lekkości i świeżości, a przy tym pięknie się prezentują.

ścianka weselna z żywych kwiatów

Zgrabnie upięty materiał

Oto kolejny klasyczny wariant, który był bardzo popularny na salach weselnych jeszcze 20 lat temu. Dlatego, żeby taka ścianka nie wyglądała staromodną, kurtynę muszą stanowić delikatne tkaniny. Musi być efekt lekkości oraz delikatności.

ścianka weselna z upiętego materiału

Różne papierowe ozdoby

Duże papierowe kwiaty, kule (pompony) oraz origami są w ostatnim czasie szalenie popularne! Z łatwością można je dostosować do kolorystyki uroczystości. To wyrazisty, mocny design a wraz z nim budżetowy wariant.

ścianka weselna z papieru

Kolorowe wstążki

Pomysł dla tych, kto szuka czegoś spektakularnego i budżetowego. Wąskie tasiemki zamocowane na drewnianej belce będą delikatnie powiewały w czasie imprezy, co nada dekoracji naturalności i lekkości. Wygląda to bardzo urocze. Taka ścianka weselna – fajne rozwiązanie dla wesela stylu vintage.

ścianka weselna ze wstążek

Ściana ze światełek

To jest naprawdę piękne, ale nie przesadzajcie, żeby nie było efektu nadmiaru. Do światełek można dodać girlandy z kwiatów oraz gałęzie.

ścianka weselna światelki

Duże napisy, inicjały, geometryczne kształty oraz ramki

Można tym sposobem wyczarować bardzo designerskie przyjęcie.

ścianka weselna

Spersonalizowana ścianka weselna

Drzwi, mapa świata, a może duża książka, dlaczego nie? Pomysłów naprawdę jest wiele. Najważniejsze, żeby taka ścianka była odzwierciadleniem zainteresowań Pary Młodej. To może być cokolwiek, co wpadnie do głowy. Zapewniamy, że każdy z Gości weselnych będzie chciał sobie zrobić przy niej fotkę. 😉

ścianka weselna oryginalna

Jak widać, pomysłów na ściankę za Parą Młodą jest bardzo wiele i z sezonu na sezon przybywa ich coraz więcej. Mamy nadzieję, że nasz artykuł zainspiruje was na stworzenie indywidualnej i niepowtarzalnej dekoracji.
No, a jeżeli będziecie potrzebowali pomocy, to zespół Happy Day Kraków chętnie pomoże z organizacją waszego najpiękniejszego dnia!

Social:
error