Letnia impreza — pomysły i inspiracje. Część 2.

Letnia impreza - pomysły i inspiracje

Lato jest w pełnym rozkwicie i my nadal dzielimy się z wami pomysłami, żeby wasza letnia impreza się udała i była najlepszą imprezą tego sezonu!

Pierwszą część tego artykułu można przeczytać tutaj.

Impreza w rytmie reggae.

Impreza reggae

Zorganizuj odlotowe party w rytmie muzyki reggae! Zaskocz swoich gości i zaserwuj im kolorowe shoty w barwach reggae. Z kolorowymi daniami idealnie będą komponowały się dekoracje w charakterystycznych kolorach: zielonym, żółtym i czerwonym. Oprócz tego polecamy dmuchane palmy, rozetki na stół i lampiony, które zagwarantują, że twoja impreza będzie w odpowiednim klimacie. Zadbaj o znane i lubiane przeboje reggae, dzięki którym wprowadzisz uczestników zabawy w potrzebny nastrój.

Impreza na plaży

Impreza na plaży

Beach Party. Na tego typu imprezie królują przede wszystkim kostiumy kąpielowe. Oprócz tego warto zadbać o oryginalne dodatki: girlandy, spódnice i kapelusze słomkowe. Dmuchane dekoracje to prosty i rzucający się w oczy sposób na podkreślenie wystroju – szczególnie podczas letniej imprezy. Plażowanie to nie tylko smażenie się na słońcu i wodne kąpiele. Jest wiele pomysłów na gry i zabawy na plaży, które nie pozwolą się nudzić.

Grill Party

impreza Grill Party

Moda na grillowanie przyszła do nas z zachodu, ale bardzo szybko została przyjęta. Oprócz pysznych, wyczekiwanych cały rok dań z grilla, zapewnij gościom wyjątkową oprawę przyjęcia. Zadbaj o odpowiednie dekoracje stołu i ogrodu. Idealnie sprawdzą się jednorazowe, dobre jakościowo talerzyki, kubeczki, obrusy i serwetki. Do wyboru w wielu wzorach i kolorach. Jako dekoracje wiszące polecamy natomiast wszelkiego rodzaju kolorowe latarenki, świece i lampiony, które w prosty sposób odmienią Twój ogród. Organizując imprezę na świeżym powietrzu, warto zadbać o atrakcje, które pozwolą miło spędzić czas i oderwać gości od kolejnej porcji pieczonej kiełbaski lub karkówki.

Wąsik Party

impreza Wąsik Party

Masz ochotę na zwariowaną zabawę ze znajomymi? Zorganizuj Wąsik Party! Jak sama nazwa wskazuje, motywem przewodnim będą charakterystyczne wąsy! Wstęp wyłącznie dla wąsaczy! Wbrew pozorom nie jest to impreza jedynie dla panów! Panie również mogą przebierać się w stroje motocyklistów, traperów, gangsterów itp. i doklejać sobie imponujące wąsiska. Wybór dekoracji na imprezę z wąsem jest prosty! Wszechobecne wąsiska na patyku, na słomkach, talerzykach, kubeczkach i serwetkach! Wśród zabaw może być konkurs na najlepsze zdjęcie z wąsem. Zadbaj o odpowiednią oprawę muzyczną i sięgnij po przeboje sławnych wąsaczy lub ścieżki dźwiękowe z filmów, gdzie pojawiali się charakterystyczni panowie z wąsem. (Village People, Freddie Mercury, Frank Zappa, Carlos Santana, Lionel Richie, Gogol Bordello) Warto sięgać po klasykę, po utwory, które wszyscy znają. Wtedy impreza rozkręca się szybko i jest zawsze jedną z tych, które długo się pamięta.

To są nasze pomysły na udaną letnią imprezę. Możecie wykorzystać je lub prosić nas o pomocy, a możecie potraktować to jako inspirację do tworzenia własnych niepowtarzalnych imprez!

Social:
error