Letnia impreza – pomysły i inspiracje. Część 1.

Letnia impreza - pomysły i inspiracje.

Lato to doskonały czas na imprezy — zarówno te spontaniczne, jak i bardziej formalne, długo planowane. To także okazja do zorganizowania imprezy integracyjnej i wiele firm właśnie w tym okresie przygotowuje różne eventy.

Oto kilka pomysłów jak zrobić tak, aby wasza letnia impreza w gronie znajomych i przyjaciół, była najlepszą imprezą tego sezonu!

Hawajskie Party 

letnia impreza. Hawajskie party

Hawajski temat to czy nie pierwsze co wpada do głowy, gdy słyszymy „ letnia impreza ”. Więc oczewiście, że to jest jeden z najpopularniejszych tematów przewodnich i wymaga on odpowiedniej oprawy. Przydadzą się takie ozdoby jak kwiaty, które zawiesić można na szyi każdego uczestnika oraz hawajskie girlandy, które pozwolą wyczarować w każdym wnętrzu iście rajską scenerię. Przygotowując dekoracje, nie zapomnij też o specjalnych balonach, talerzykach, słomkach, imprezowych taśmach i banerach. Oczywiście, oprócz samych ozdób i strojów, party w stylu hawajskim powinno się też wyróżniać odpowiednio dobranym i podanym menu. Kolorowe drinki zaserwuj w kielichach w kształcie kokosa, a szaszłyki z ananasami czy sałatki możesz podać w wydrążonym arbuzie lub na talerzykach w soczyste wzory.

Impreza w stylu pin up

letnia impreza. Pin Up party

Zorganizuj małą podróż w czasie do lat 40. i 50. Jeśli chcesz zrobić furorę i upodobnić się do słodkich i kokieteryjnych dziewcząt z tamtych czasów musisz zadbać o odpowiedni strój i dodatki.

Przy wyborze dekoracji postaw na podstawowe kolory i wzory. Kropki i paski na czerwonym i granatowym tle idealnie sprawdzą się jako ozdoby na Twoim przyjęciu. Polecamy przede wszystkim wiszące rozety i lampiony, które wprowadzają odpowiedni klimat na imprezie. Można też wyprobować papierowe nakrycia stołu w motywach nawiązujących do stylu pin up.

Neon Party

letnia impreza. Neon party

Taka letnia impreza to idealny pomysł na gorący weekend! Można tu zaszaleć z kolorem, dlatego oprócz neonowych strojów nie może zabraknąć kolorowych dekoracji. Idealnie sprawdzą się ozdoby w tęczowych barwach. Lampiony, rozety i girlandy sprawią, że goście od razu poczują kolorowy zawrót głowy! Neonowymi gadżetami możesz również udekorować stół. Osobnym elementem dekoracyjnym może być światło ultrafioletowe.

Impreza w stylu marynarskim

letnia impreza w stylu marynarskim

Na przyjęciu w stylu marine króluje przede wszystkim biel, granat i czerwień. Miejsce imprezy, aby nabrało wyjątkowego klimatu, możesz ozdobić dużą ilością lampionów i girland. Wszelkiego rodzaju przekąski i dania warto również pomysłowo udekorować. Ulubione muffinki możesz podać w formie małych łódeczek, a zwykłe butelki z napojami ozdobić personalizowanymi etykietami. Organizując party nawiązujące do dalekich, morskich podróży, pamiętaj o odpowiedniej oprawie muzycznej — piosenkach żeglarskich i marynarskich.

Tak wyglądają niektóre nasze pomysły na letnią imprezę, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Możecie wykorzystać je lub prosić nas o pomocy, a możecie potraktować to jako inspirację do tworzenia własnych niepowtarzalnych imprez!

Social:
error