Wesele z motywem podróży. Pomysły i inspirację.

wesele z motywem podróży

Wesele z motywem podróży to świetny pomysł na motyw związany z Waszą pasją. Ta propozycja z pewnością spodoba się tym, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu i zwiedzili już kawałek świata. To także doskonały wybór dla par, które są dopiero na początku swojej przygody, marzą o dalekich wyprawach i chcą się tymi planami podzielić z rodziną i przyjaciółmi.

wesele z motywem podróżyŻeby takie wesele było udane, warto nie zapomnieć o właściwych dodatkach. W dekoracji sali z pewnością nie może zabraknąć miejsca na globusy, mapy, czy flagi oraz zdjęcia z Waszych podróży. Aby wprowadzić gości w tematykę uroczystości można zacząć od zaproszeń z mapą lub w formie biletów lotniczych.

STYLIZACJA MIEJSCA PRZEPROWADZENIA

Aby zorganizować ślub i wesele z motywem podróży możecie wybrać dowolne miejsce – sprawdzi się zarówno w sali, hotelu, jak i ogrodzie, a także wszędzie, gdzie tylko sobie wyśnicie. Każde miejsce możecie odpowiednio udekorować i podzielić, np. na kontynenty. Sala będzie światem, a goście będą mieli miejsca odpowiadające danym krajom.

Jest i niestandardowe rozwiązania — ślub na lotnisku i wesele w hangarze. Udekorowany samolot „corn-cob” będzie wyjątkowym miejscem dla ceremonii ślubnej oraz miejscem dla niezwyklej sesji zdjęciowej. Małe lotniska pod Warszawą czy Krakowem z przyjemnością wynajmą Wam swoje przestrzenie na zorganizowanie tak niecodziennej ceremonii (robi to lotnisko na Okęciu).

wesele z motywem podróżyWIZERUNEK PARY MŁODEJ

Oczywiście, że Para Młoda też musi pasować do motywu przewodniego wesela. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem dla Panny Młodej będzie suknia typu Empire. Prosty krój i delikatne ozdoby zrobią tak, że Panna Młoda będzie wyglądać skromnie, lecz z klasą. Co do fryzury, mogą być to po prostu luźne loki, plecionki czy warkocz. Obraz idealnie uzupełnią świeże kwiaty, wieniec z nich lub tasiemki. Makijaż powinien być delikatny i subtelny.

Bukiet powinien podkreślać całość wizerunku Panny Młodej. Więc kwiaty wcale nie muszą być wyszukane. Możemy wykorzystać dużo polnych kwiatów. Jak kolejny element tematyczny, na bukiecie można umieścić wstążkę ze
wzorem motywu podróży.

Pan Młody pozwolić sobie może na mniej zobowiązującą stylizację. Warto zrezygnować z klasycznego garnituru i postawić na ciekawą stylizację np. z kamizelką i szelkami. Po formalnej części uroczystości, Pan Młody może zdjąć kamizelkę. To musi być jasny kolor garnituru, odcień beżu lub szarości. Klasyczny czarny kolur w tej stylizacji w ogóle się nie sprawdza.

Na koniec pamiętajcie, że Podróże, jako motyw przewodni wesela jest bardzo wdzięczny i daje wręcz nieograniczone możliwości. Globusy, mapy świata, kompasy, stare torby podróżne czy nawiązania do środków transportu, jak samolociki czy stateczki, zapewnią Wam niezapomniane dekoracje ślubne. Jednak to wszystko, co chcecie wykorzystać musi między sobą fajnie współgrać tak żeby nie było efektu nadmiaru.

Poniżej przedstawimy inspiracje, które z pewnością pomogą stworzyć wesele z motywem podróży. A jeżeli potrzebujecie pomocy profesjonalistów, zapraszamy do kontaktu z nami!

wesele z motywem podróżywesele z motywem podróży

wesele z motywem podróży
wesele z motywem podróży

Social:
error