Wieczór kawalerski. Kilka dobrych i sprawdzonych rad.

wieczór kawalerski

W jednym z naszych artykułów już mówiliśmy o to, jak zorganizować idealny wieczór panieński. Teraz czas na mężczyzn.

Dla wielu wieczór kawalerski kojarzy się z ostatnią okazją do tego, aby naprawdę zaszaleć. I ważne to zrobić w taki sposób, żeby było o czym pamiętać i opowiadać, a nie przemilczać i mieć kac moralny.

Wieczór kawalerski ma być przede wszystkim świetną zabawą, niekoniecznie musi skończyć się tak, jak wszyscy oczekują. Najważniejsze jest przecież to, aby Pan Młody na niej, jak i po niej czuł się dobrze. I tutaj powstaje pytanie, jak to wszystko zorganizować? Oto kilka dobrych i sprawdzonych rad.

wieczór kawalerskiPodpytaj, ale tak, żeby się nie zorientował. Pewnie nie raz byliście już na innych tego typu imprezach, dlatego będzie wam łatwiej dowiedzieć się, czego po swojej ostatniej wolnej imprezie oczekuje główny zainteresowany. Może kawalerski w stylu retro albo jeszcze lepiej, z nutką gangsterskiej scenerii czy pościgu?

Gość nie płaci. A jedynym gościem na tej imprezie jest facet, który jeszcze tylko przez chwilę może oddychać wolnością pełną piersią. Zrzuta na imprezę jest więc czymś oczywistym. Zróbcie ją wcześniej. Taka zrzuta to doskonały prezent jeszcze przed ślubem, a jeśli będzie Was dużo, to kieszeń nie zostanie aż tak nadszarpnięta.

Czas jest ważny. Do ogarnięcia jest przecież kwestia lokalu i dodatkowych atrakcji, a pewnie nie tylko Wy wpadliście na pomysł, żeby pożegnać kumpla. Rezerwacja na kilka miesięcy przed jest jak najbardziej wskazana – dopytajcie właścicieli lokalu o wszystkie szczegóły, zadbajcie o alkohol, dobrą muzykę i atrakcje dodatkowe.

wieczór kawalerski Liczy się element zaskoczenia. A niech się trochę przestraszy! Upozorujcie porwanie wprost do lokalu, w którym odbędzie się impreza, razem z nim spróbujcie złapać złodzieja, który ukradł kobiecie torebkę, czy nie reagujcie, kiedy złapie go policja. Adrenalina przed imprezą sprawi, że wszyscy będą się lepiej bawili.

Nie przesadzajcie z alkoholem. Owszem, pewnie będzie go dużo i będziecie go pić, ale grunt to zachować umiar. Jeśli jednak tak się stanie, że Pan Młody upije się, to osoby, które nie były na imprezie, a tym bardziej rodziny i przyszła żona, wcale nie muszą o tym wiedzieć.

Powrót musi być bezpieczny. Zadbajcie o to, aby wszyscy bezpiecznie dotarli do domu, zwłaszcza jeśli sporo wypiliście. Tutaj każdy odpowiada za każdego.

Sprawnie zorganizowana impreza okaże się sukcesem, jeśli będziecie ze sobą współpracować. Pamiętajcie, że nie będzie można jej powtórzyć – za kilka tygodni nie będzie już do czego wracać, bo Was kumpel zostanie „zniewolony”. Dlatego, jeżeli chcecie, aby wieczór kawalerski był na wyższym poziomie, zaufajcie fachowcom Happy Day Kraków i my załatwimy wszystko w najlepszy sposób!

wieczór kawalerski