Piękne wesele. Tendencje 2016

Tworzenie wesela marzeń – to kreatywny i ekscytujący proces. Przecież każdy chce, aby ten ważny dzień był wyjątkowy i niezapomniany! Pięknе wesele jest połączeniem wszystkich szczegółów w jedną, harmonijną kompozycje. A co najważniejsze, wynik powinien zadowolić wszystkich a zwłaszcza Ciebie!

Moda ślubna nie stoi w miejscu, więc nasza agencja przygotowała listę trendów ślubnych 2016, które pomogą Ci wybrać strój odpowiedni dla Ciebie na ten idealny dzień.

INDYWIDUALNOŚĆ i CREATYWNOŚĆ

Od kilku lat obserwuje się odrzucenie naśladownictwa i kopiowania. Coraz częściej pary chcą, żeby ich święto było inne niż u wszystkich. Aby upewnić się, że dzień będzie wyjątkowy, należy wykazać więcej kreatywności, czasem wystarczy znaleźć element który jednoczy parę i użyć go. Nie bój się urzeczywistniać nawet najbardziej szalonych pomysłów i pragnień. Bądź kreatywny!

Piękne wesele

WYBÓR LOKALU

W nowym sezonie pary wybierają niestandardowe miejsca na uroczystość. Urząd Stanu Cywilnego lub restauracja nie jest już czymś zaskakującym. Piękne wesele można zorganizować w bardziej egzotycznych miejscach: w lesie, w rustykalnie urządzonym domu lub szlacheckim dworku, a nawet w dawnych obiektach przemysłowych, gdzie można zorganizować wesele w stylu “Art Nouveau”. Wszystko to zależy od prawidłowego dopasowania wielu szczegółów.

Piękne wesele

KOLORYSTYKA 

W 2016 ostatecznie zniknęła moda na “ślub w tym samym kolorze.” Wiemy doskonale że większość ludzi jest zmęczona monotonią dekoracji i brakiem zmian. Dlatego proponujemy  nowy trend, czyli indywidualne kombinacje 3 podstawowych kolorów , które uzupełnia się jaśniejszymi ich odcieniami. Oto kilka propozycji:

piękne wesele

ZAPROSZENIA I POLIGRAFJA

Ponieważ zmiany dotykają również zaproszeń i poligrafii a podążamy za nimi dlatego  proponujemy najnowsze trendy, czyli minimalizm í wyrafinowanie. Druk najlepiej wykonać metodą kaligrafii lub akwareli. Takie zaproszenia są tworzone ręcznie, co oznacza, że kazde z nich jest unikatowe.

ZAPROSZENIA

CANDY-BAR

W ostatnich latach popularne stały się komfortowe “słodkie stoły”. W tym roku, proponujemy alternatywę – “stół serów” i “s’mores bar”. Jeśli goście lubią słodycze, to stół w różnych wariantach ich uszczęśliwi. A dla bardziej wyrafinowanych gości niespodzianką będzie stól z różnymi rodzajami serów w połączeniu z miodem, winogronami, orzechami i chrupiącą bagietką.

wesele mażeń

Jeżeli skorzystasz z naszych wskazówek, to Twoje wesele z pewnością będzie oryginalne i stylowe. Połączymy wszystkie Twoje pomysły i pragnienia w piękną i harmonijną kompozycje.

Będziemy szczęśliwi, aby pomóc w tworzeniu Twojego wyjątkowego dnia.
Zadzwoń:
+48 737-89-13-18

Social:
error