Impreza na świeżym powietrzu czyli Open Air party.

Impreza na świeżym powietrzu

Kiedy chłody się skończą i pogoda się polepsza, nadchodzi czas dla “wypadów” na przyrodę. Świeże powietrze, słońce, śpiew ptaków. Piękno flory i fauny oczarowuje. Ale i tu mogą na nas czekać kamienie podwodne. O czym warto znać i uwzględnić, żeby impreza na świeżym powietrzu odbyła się zgodnie z oczekiwaniami? O tym w dzisiejszym wpisie.

Impreza na świeżym powietrzuWybieramy lokację

Dziś, w czasach kiedy impreza na świeżym powietrzu jest bardzo popularną, istnieje masa pomysłów, a fantazja może rozegrać się nie na żarty, ponieważ można wybrać dowolne miejsce i stylizacje. Wybór idealnego miejsca – cała sztuka. O czym musimy zadbać? Pierwsze i najważniejsze – odległość od hałaśliwych obiektów, na przykład autostrady. Drugie – przyjąć do uwagi, że na terenach prywatnych, przeprowadzenie przedsięwzięć kategorycznie zakazane.

Jeśli podobają wam się daszki, altany i namioty, to różnorodność letnich placyków jest duża. Restauracje, kawiarnie i hotele mają w rozporządzeniu wytworne werandy i tarasy, gdzie można zorganizować oszałamiające święto formatu outdoor.

Organizacja imprezy firmowej, team buildingu, urodzin czy imprezy tematycznej jest bardzo aktualna w plażowych warunkach. Chłodzące koktajle, siatkówka, tańce, fajerwerki i fire show. Wyposażone cumy, jachtkluby, statki motorowe i pływające hotele przekształcą marzenie o imprezie  w stylu morskim w rzeczywistość.

W odniesieniu do wesela, to czy nie każda dziewczyna bredzi o weselu na tarasie czy na sali, rozmieszczonych na przyrodzie, w pobliżu lasu, jeziora czy morza. Świętowanie wesela na plaży to trend zagraniczny. Jeśli wybieracie daną opcję, to Państwa usług będą kluby plażowe.

Na koniec, wynajem dachu. Malownicze widoki, co otwiera się z wysokości ptasiego polotu nikogo nie pozostawią obojętnym.

Impreza na świeżym powietrzuDekoracje

Niewątpliwie, impreza open air już wyróżnia się niepowtarzalnymi ozdobami pod postacią niebywałych widoków i kolorów, lecz tego nie wystarczy. Trzeba zatroszczyć się o oświetlenie, które może posłużyć doskonałym wariantem dekoracji. Świetlne girlandy, ogromne litery, co świecą się, świece, latarnie – ulubione atrybuty. Z ich pomocą tworzy się romantyczna i przytulna atmosfera. Bardzo harmonijnie ich wykorzystać w dekorowaniu wesela, urodzin i szczegółowych dat.

Florystyka. Jak że bez niej? Bukiety na stołach, kwiatowe łuki i drugie oszałamiające kompozycje z żywych kwiatów – obowiązkowe elementy dowolnej uroczystości.

Kuchnia

Organizacja przedsięwzięć poza restauracją i kawiarnią ma na myśli “pochodną kuchnię”, co mianuje się cateringiem. W usługi serwisu wchodzi przygotowywanie i opracowanie jadłospisu, fachowa obsługa i konieczne zabezpieczenie (wynajem krzeseł, stołów, naczynia i tekstyliów). Umiejętni kucharze potrafią wykonać życzenia i usatysfakcjonować smaki gości. Jakościowa obsługa zagwarantowana.

Więc, jak widać,  impreza na świeżym powietrzu ma niuanse, które należy uwzględnić :

  • doradzamy wykorzystać namiot, żeby schować się od nieprzewidywalnych warunków pogodowych
  • pomyśleć o zasilaniu elektrycznym
  • transport dla gości
  • zaopatrzyć się środkami od robactw. 

Tak, to odwrotna strona uroczystości, więc dobrze być przygotowanym wcześniej, by w dniu wesela nie myśleć o niczym, oprócz miłości i dobrej zabawy. I po to, żeby nic nie zapomnieć, uwzględnić wszystkie niuanse i stworzyć niepowtarzalną atmosferę istniejemy my – fachowcy zakresie organizacji eventów. Zapraszamy Państwo do kontaktu z nami, żeby Pańskie święto na długo utkwiło w pamięci!

Social:
error